Whatsapp

Kamelya, Pergola

Kamelya, Pergola

Dış mekan sezonun açılması ile birlikte bahçeyi oturma alanına dönüştürebilen çardak ve kamelyalar, üstlerinin kapalı olması sayesinde hem güneşten bununla birlikte mevsimsel yağışlardan korunmanızı sağlıyor. Şık tasarımları ile bahçe ve terasları süsleyen çardak ve şemsiyeler birer tamamlayıcı ürün olmanın yanı sıra kolay monte edilebilir olması ile ergonomik bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle salıncak, piknik masası benzer biçimde detaylandırabilen çardak ve şemsiyeler; dekoratif etkinin yanında konfor sunuyor. 

Bungalovlar ise yazları serinliği ile, kış aylarında da sıcak tutması ile son dönemlerin en popüler ürünüdür. En dayanıklı, kaliteli ve sağlam ürünlerden meydana getirilen Mandu markalı bungalovlar akdenizorman.com'da sizi bekliyor.

Hayatınıza Renk Katacak Çardak ve Kamelyalar iyi mi Kurulur?

Çardak modelleri dış alanda vakit geçirme amacı ile hava koşullarına karşı dayanıklı üretilerek piknik yapmaya, oturmaya, rahatlamaya ve gölgede kalmaya yardımcı oluyor. Çardak ve kamelyalar özellikle güneşli havalarda gölge ortam yaratarak sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmeniz için tasarlanıyor. Kamelyalı piknik masası çeşitleri kamalye modelleri arasında en ideal çözümlerden biri. Zemine kolayca monte edilen yapısı ile bahçede veya terasta karmaşıklığın önüne geçen ürünler bununla beraber dağınık yerleşim biçimini önlüyor. Kar, fırtına yada yağmur şeklinde sıkıntılı hava koşullarına karşı dayanıklı ahşap malzemelerden üretilen çardak ve kamelyalar, kurtlanma ve böceklenme olmaması için ahşaplara özel emprenye maddesi ile korunuyor. Bu yüzden ahşap kamelyalı piknik masaları daha uzun vadede model arayanlar için 6 kişilik ve 8 kişilik seçenekleri ile bahçe çözümleri sunuyor. Demonte olarak teslim edilen ürünlerin birleşimi kutusu içerisinde gönderilen kurulum şeması yardımıyla hepimiz tarafınca kolayca uygulanması hedefleniyor. Yalnız yazları gölge yapması için tercih edilen kamelya çadırı modelleri pamuklu, polyester kumaş malzemeleri ile güneşten korunmayı sağlıyor. Özenli kullanım gerektirmesinden dolayı kışın kaldırılması yada daha çok yazın uzun sürdüğü bölgelerde uzun süreli kullanımı mümkün olan çadır kamelyalar, zemine bağlanma aparatları ile kolayca kurulabiliyor. Monte edildiği alanda hem görsel bununla beraber işlevsel bir kullanım vadeden çardak ve kamelyalar bahçe ve terasların kurtarıcı aksesuar ürünleri içinde yer alıyor.
Bütçenizle arkadaş çardak, kamelya, pergola fiyatları şimdi akdenizorman.com'da !