Whatsapp

İroko Deck

İroko Deck


Ağaç türünün en egzotik hali ile karşımıza çıkan iroko, özellikle altın sarısı ve kahve tonlarındaki rengi ile akıllarda kalmayı başarmıştır. Fırınlama yapılarak beli bir rutubet seviyesine ulaşması sağlandıktan sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir. Özellikle peyzaj alanlarında, butik projeler de ve spor salonlarında rahatça karşılaşabilmekteyiz. Kullanım alanları güsevinç ve sıcağa dayanıklı olan bölgeler seçilmesinden ötürü mevsim şartlarına da fazlaca dayanıklı bir üründür. Yüksek kalite standartlarına uygun ve uzun ömürlü kullanım vaat eden bu ağaç türü, senelik bakımları yapıldığı zamanlarda daha verimli olabilmektedir. Dış mekân uygulaması olarak bildiğimiz ve olmazsa olmazlarımız arasında yer alan İroko Deck, tam bir çevre dostu ve görselliği ile de kendine özgü bir duruşa haizdir. Tamamen açık alanlarda veya yarı açık alanlarda kullanılması uygun olmakta ve kullanım garantili olarak tavsiye edilmektedir.

Sahibi olmak arzu ettiğiniz açık alan tasarımı için projenize en uygun alanları belirleyerek yerinde montaj hizmetlerinden faydalanabilmektesiniz. Söz konusu olan ürün ham haliyle değil de fırınlanmış ve %8 nem seviyesine ulaştıktan sonra uygulaması yapıldığı için İroko Deck şirket tarafından da ürün garantili olarak teslimat gerçekleştirmektedir. Kuruluğa ve ıslaklığa karşı son derece dayanıklı olan ve asla ama asla koku veya benzeri farklı hatalar sergilemeyen ürün yardımıyla kalitenize kıymet katabilirsiniz. Butik sitelerde, villalarda, spor salonlarında, sauna alanlarında, güneşlenme yerlerinde, açık balkon ve bahçelerde genel itibari ile tercih edilen tek üründür. Uygulama mevzusunda tavsiye dilen klips veya üstten vidalama şekli ile de asla deformasyon bir görüntü ile karşılaşmayacaksınızdır. Belli bir standartları olan ve olmazsa olmazları içinde yer alan fırınlama yapısı dışında alanınıza uyum sağlayabilecek ölçü ebatlarını belirlemeniz yeterli olacaktır. Nizami bir şekilde birinci sınıf malzemenin oluşturmuş olduğu parçalar ile tüm zemininizi kaplayabilir ve güzel kullanımlar saylayabilirsiniz. Baktığımız zaman minik bahçe ve büyük parklarda dahi artık bu malzemenin tercih edildiğine şahit olmaktayız. Zararsız yapısı ve can yakıcı yüzeyi olmamasından dolayı daha yumuşak bir zemin elde etmek mümkündür.

Çoğu zaman çıplak ayakla gezebileceğimiz gibi öteki şekilde de kullanılabilmesi söz konusudur. Kaliteli bir ağaç türü olan iroko, teak ağacına alternatif olarak dış alanlara uygulanabilmesi ile hayatımızdaki yerini almıştır. Süreınızı en iyi şekilde geçirebileceğiniz açık alanların tüm bunlarnda kullanabilir ve gönül rahatlığı ile tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Montaj şeklinin de kurallara uygun olarak yapılabilmesi için lüzumlu olan kod alımı, alt yerin kutu profil yada ızgaralarla hazır hale getirilmesi ve son olarak da İroko Deck, gizli saklı birleşimler yada gizli saklı vidalama sistemi ile sabitlenmelerinin yapılması ile montaj sonlanmış oldurılabilir. Zımpara yönteminden faydalanarak zeminin daha sağlıklı ve daha faydalı olmasını sağlayabileceğiniz şeklinde aksi oluşabilecek durumlarında da ayrıca önüne geçmiş olabileceksiniz.